KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14413372
nr 1441 3372
BECK & JUNG
, Sverige
BECK & JUNG, Sverige. Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007). Signerad, blandteknik, numrerad 20/125, daterad 1977. Färglitografi. Bladets mått: 65x50cm, oramat löst blad
Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007)
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:16:10
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)